Neribotas tunelinės plovyklos abonementas

Pasirinkimo abonentas

  • Nuoroda nukopijuota aA Vaikai ir mobilieji telefonai — tai sritis, kurioje tikrai daug klausimų.
  • Roamingas ir tarptautiniai skambučiai | Bitė Lietuva
  • Prekybos metodai ir taktika
  • Rugpjūčio mėn Kaip atsisakyti melodijos, o ne pypsėti.
  • Ну-ка, дай мне Макс передал вафли через стол жене.
  • Bitcoin split
  • Kur rasti rėmėją investicijoms į prekybą

Kiek reikės mokėti: — Jei man būnant užsienyje skambina iš Lietuvos? Jums būnant užsienyje, už įeinantį skambutį visada reikės mokėti.

pasirinkimo abonentas

Jei Jūs skambinate į užsienį ir niekas neatsiliepia, už skambutį mokėti nereikia. Jei Jums skambina iš užsienio, o Jūs esate Lietuvoje, už įeinantį skambutį Jums mokėti nereikia.

Neribotas tunelinės plovyklos abonementas

Lietuvoje įeinantys skambučiai visada yra nemokami. Kai skambinate į užsienį ir atsiliepia autoatsakiklis, Jums reikės mokėti kaip už skambutį į užsienį, priklausomai nuo iškalbėtų minučių skaičiaus.

kaip surasti brokerį lipecko mieste bitcoin kursas krinta

Pavyzdžiui, jei Jūs skambinate savo vadovui į Suomiją ir išklausote jo paliktą žinutę, Jums reikės mokėti kaip už pokalbį su Suomijos tinklo abonentu. Būdami užsienyje už įeinantį skambutį Jūs visada mokate.

pasirinkimo abonentas

Pasirinkimo abonentas, jei Jūs esate Danijoje ir atsiliepiate į skambutį, Jums reikės mokėti. Nesvarbu, ar Jums skambina iš Lietuvos, ar iš tos šalies, kurioje pasirinkimo abonentas, įeinantis skambutis Jums visuomet kainuos vienodai. Jei Jūs naudojatės BITĖS paslaugomis užsienyje ir abonentas, kuriam skambinate, pasirinkimo abonentas, mokėti už tokį skambutį nereikia.

Tačiau, jei atsilieptų autoatsakiklis, skambutis būtų apmokestintas. Už užsienyje gaunamas pasirinkimo abonentas kaip ir Lietuvoje mokėti nereikia. Paslauga yra aktyvinama automatiškai visiems klientams ir jos papildomai užsisakyti nereikia. Tačiau jei šios paslaugos buvo atsisakyta, ją reikia užsisakyti iš naujo.

Įvyko klaida

Pasitikrinti ar paslauga aktyvinta galima savitarnoje  mano. Visą informaciją apie skambučių kainas užsienyje rasite  čiao apie tarptautinių skambučių kainas  čia. Gali būti, jog automatiškai parinkto operatoriaus padengimas toje vietovėje yra mažas.

Rekomenduojame mobiliajame įrenginyje rankiniu būdu prisijungti prie kito tinklo operatoriaus.

užsidirbti pinigų internete nuo nulio aš padėsiu užsidirbti pinigų internete

Taip, pasienio zonoje rekomenduojame būti budriems: Jūsų telefonas gali automatiškai prisijungti prie kitos šalies tinklo, net ir fiziškai Jums esant Lietuvoje, jei užsienio ryšio operatoriaus signalas stipresnis. Tokiu atveju, paslaugos gali būti apmokestintos užsienio ryšio operatorių tarifais.

Mobilusis ryšys vaikams: abonentas ar išankstinė sąskaita?

Būnant pasienio ruože, rekomenduojame telefone nustatyti rankinį tinklo pasirinkimą. Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą? Gaukite pasiūlymą.