Gaukite dizaino pakeitimų ir naujų funkcijų iš anksto

Parinkties atnaujinimas

Mažiau Pradedant nuo "Excel"skirtos "Office " prenumeratoriams, duomenų importavimo ir analizės parinktys buvo perkeltos į savo duomenų sekciją dialogo lange "Excel" parinktys.

Paslaugos Kaip išplėsti srautą 3 GB talpos juostoje. Kiti paslaugos prijungimo būdai. Kas yra automatinis atnaujinimas?

Pastaba: Ši funkcija pasiekiama tik tada, jei turite " Office " prenumerata. Jei esate Office abonentas, įsitikinkite, kad turite naujausią "Office" versiją. Duomenų parinktys Keiskite parinkties atnaujinimas Pivot" lentelių numatytąjį maketą.

parinkties atnaujinimas vaizdo kursai kaip užsidirbti pinigų

Galite pasirinkti iš kelių numatytųjų maketo parinkčiųskirtų naujoms "PivotTables". Pavyzdžiui, galite pasirinkti, kad visada sukurtumėte naują "PivotTable" lentelių pavidalu ir kompaktiškesnė, arba išjunkite automatinį stulpelių plotį. Išjunkite anuliuoti didelėms "PivotTable" atnaujinimo operacijoms, kad sumažintumėte atnaujinimo laiką. Jei pasirinksite išjungti anuliavimą, galite pasirinkti eilučių skaičių kaip ribinę reikšmę, kurią norite išjungti.

4 Outlook Tips for a Tidy Inbox

Numatytoji reikšmė yra eilutės. Pirmenybę teikia "Excel" duomenų modeliui kuriant "PivotTable", užklausų lenteles ir duomenų ryšius.

kaip aš uždirbau pinigus nuo nulio

Duomenų modelyje integruojami duomenys iš kelių lentelių, efektyviai kuriant reliacinius duomenų šaltinius programos "Excel" darbaknygėje. Išjunkite anuliuoti didelėms duomenų modelio operacijoms. Jei pasirinksite išjungti anuliavimą, galite pasirinkti failo dydžio megabaitų padaryti daug pinigų patarimų kaip ribą, kada ją išjungti.

skaityti naujienas ir užsidirbti pinigų

Numatytoji reikšmė parinkties atnaujinimas 8 MB. Duomenų analizės papildinių įgalinimas čia, o ne naudojant skirtuką papildiniai.

Pasirinkite Išplėstinės parinktys. Pasirinkite Sistema ir sauga. Pasirinkite Keisti parametrus ir pasirinkite arba pakeiskite norimus parametrus.

Šis parametras išjungs šį numatytąjį parametrą. Tačiau kartais gali būti, kad norite naudoti vieną iš senų vedlių, kad importuotumėte savo duomenis. Parinkties atnaujinimas daugiau pagalbos?

Beeline „Gigabaitas“ - tarifo aprašymas

Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda. Taip pat žr.

pasirinkimo lažybų strategija įveskite dvejetainį kompiuterį