Naršymo meniu

Mados ženklas

"Mados misija": Nepažinti pilki atspalviai mūsų drabužinėje

Pagrindinė šio mados ženklas ženklo misija — išlaisvinti žmogaus individualybę ir skatinti atsakingos mados naudojimą. Jo pagrindinė veiklos sritis — trikotažo medžiagų mezgimas ir drabužių siuvimas.

mados ženklas

Stengiamės stebėti pasaulines tendencijas ir pasiūlyti tokius drabužius, kurie būtų lengvai derinami tarpusavyje, turėtų išliekamąją vertę ir padėtų pirkėjui atskleisti savo unikalumą. Abi šios medžiagos itin lengvai sugeria ir išgarina drėgmę bei yra elastingos. Pirkėjams siūlomi ne tik kasdieniai, bet ir sportui tinkami rūbai. Pavasarį kolekciją papildys ir maudymosi kostiumėliai bei palaidinės, tinkamos laisvalaikiui ir sportui.

mados ženklas

Dar prieš pradėdami identiteto elementų kūrimą žinojome, kad pagrindinė žinia, kurią norime pasakyti yra ta, jog kiekvienas iš mūsų yra kitoks, o mūsų produkcija yra galimybė tai išlaisvinti ir atskleisti. Norime parodyti, kad nereikia vaikytis greitosios mados, kuri neretu atveju tik įkalina žmogų ir sutapatina jį su minia, kiekvienas gali turėti savo nuosavą stilių.

  1. Tikslus parinkčių signalas
  2. Sielą gydantis mados ženklas Apoteca You are here: Stiliaus naujienos Sielą gydantis mados ženklas Apoteca Mados ženklas Apoteca savo kūryba siekia gydyti kūną ir sielą.
  3. mados ženklas | fotomodels.lt
  4. Dvejetainių opcijų modelis
  5. Tony turner trumpalaikė prekyba
  6. Produktai atspindi naujausias mados tendencijas.
  7. Sielą gydantis mados ženklas Apoteca - Style One

Visa tai atsispindi ir prekės ženklo logotipe, kuris yra visiškai minimalistinis. Nenorėjome jo apkrauti nereikalingomis detalėmis, taip pat, kaip ir savo kuriamų drabužių.

mados ženklas kaip surasti brokerį lipecko mieste