Draudimo brokerių gretose - nesantaikos kvapas - DELFI Verslas

Brokerių dešimtukas, Darbas draudime, Karjera UADBB "Mano brokeris" | Mano Draudimas LT

Turinys

  užsienio brokerių pavyzdžių

  Iki šiol šalyje buvo tik viena juos vienijanti organizacija - Lietuvos draudimo brokerių įmonių brokerių dešimtukas, kuriai priklauso 19 bendrovių. Anot vieno naujosios organizacijos brokerių dešimtukas iniciatorių - brokerio įmonės "Draudimo variantas" projektų vadovo Žygimanto Jusio, stoti į naują asociaciją ketina apie 40 bendrovių. Smulkesniems rinkos dalyviams į ją stoti ir mokėti pinigų neverta, kadangi ši organizacija ne skatina, o varžo konkurenciją", - įsitikinęs Ž.

  Kaip pavyzdį jis paminėjo brokerių bendradarbiavimą su draudimo įmonėmis bei lizingo bendrovėmis.

  malda kaip užsidirbti pinigų aukštyn žemyn dvejetainiai variantai

  Tas pat ir dėl lizingo įmonių. Pavyzdžiui, įsigydamas automobilį per "SEB Vilniaus banko lizingą" klientas gali draustis tik per "Aon Lietuva" brokerio įmonę", - piktinosi "Draudimo varianto" atstovas.

  brokerių dešimtukas pensininkų papildomų pajamų

  brokerių dešimtukas Jo nuomone, nėra sveikas reiškinys ir tai, kad brokerius Lietuvoje kol kas draudžia tik viena įmonė - "BTA draudimas". Tuo tarpu Lietuvos draudimo brokerių įmonių asociacijos prezidentas Giedrius Kazlauskas kaltinimus, neva ši organizacija palaiko tik didžiausias bendroves, vadino laužtais iš piršto. Tačiau yra ir tokių, kurie pagal pajamas patenka tik į ketvirtąjį dešimtuką.

  kas yra v variantas kas suteikia brokerio sąskaitą

  Todėl tikrai nesame stambiojo kapitalo atstovai", - aiškino G. Šiuo metu Draudimo priežiūros komisija yra įregistravusi 95 draudimo brokerio įmones.

  brokerių dešimtukas

  Pirmąjį šių metų ketvirtį pagal pajamas šioje rinkoje pirmavo "Aon Lietuva" -1,5 mln.