Account Options

Variantai pirmame

Turinys

  Šis namo projektas aiškiai išreišktos šiaurės - pietų orientacijos, todėl šis namas energiškai efektyvus.

  Šiame talpiame dviejų aukštų name, su vienšaičiais stogais, patogiai jausis 4 ar didesnė - 6 asmenų šeima. Bendrasis namo patalpų plotas - ,84 m2, o naudingas šildomas, be garažo plotas - ,03 m2. Pirmame aukšte numatytose gyvenamosiose erdvėse, galėsite su šeima mėgautis gyvenimu, o antrame variantai pirmame kiekvienas šeimos narys turės atskirą savo poilsio oazę, su individualiomis drabužinėmis.

  variantai pirmame dvejetainio pasirinkimo kodas

  Taip pat pirmajame aukšte numatytas ir darbo kambarys, kuris pagal poreikius gali būti pritaikomas ir svečiams patogiai apnakvindinti. Šalia namo garažas dviems automobiliams, o už variantai pirmame ūkinės patalpos - katilinė ir skalbykla, kurios turi atskirą išėjimą į vidinį kiemą.

  Rudenį ir žiemą į namus kvies ir jaukumą neš židinyje spragsinti liepsna, o ankstyvą šiltą pavasarį ir vasarą didelis draugų ir giminių būrys tilps didelėje variantai pirmame, kurios stogas apsaugos ir nuo netikėto trumpo vasariško lietaus.

  opcionų lentos

  Galimi ir kiti šio namo plano variantai, pagal Variantai pirmame poreikius: pirmame aukšte numatant praplečiant sanmazgą ir numatant jame dušą ar apjungiant variantai pirmame dalijant erdves.

  Kiekvieną Jūsų norą išgirsime, drauge apsvarstysime, profesionaliai patarsime, bei priimsime idealiausią sprendimą, kad namas būtų toks apie kokį svajojate.

  Namo konstrukcijos paprastos ir variantai pirmame, be didelių tarpatramių.

  variantai pirmame mainai iš kortelės į bitcoin

  Pamatų, sienų, stogo, perdangos ir kitos konstrukcijos bei joms naudojamos statybinės medžiagos koreguojamos pagal kiekvieno užsakovo norus ir pageidavimus individualiai, kad namo statyba ir eksploatacija būtų kuo ekonomiškesnė.