10 tikrai veiksmingų psichologinių triukų

Triukų variantai

Dešimt veiksmingų psichologinių triukų

Ir tai nėra taip jau blogai, nes jūs puikiausiai galite išpešti sau naudos iš kitų žmonių galvose vyraujančio chaoso. Pasinaudokite psichologinėmis gudrybėmis, kurios jums tikrai padės.

Teleportacija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Objektas teleportuojamas iš vienos vietos į kitą. Klasikinis teleportacijos pavyzdys yra puodukai ir kamuoliukaikai kamuoliukas padedamas po vienu apverstu indu, o ištraukiamas iš po kito. Kitas pavyzdys yra į vieną kabiną įeinanti ir iš kitos išeinanti iliuzionisto padėjėja mergina ir panašiai. Iliuzionistas ar jo asistentas levituoja tam tikru atstumu nuo žemės.

Jeigu norite pelnyti kito žmogaus pasitikėjimą, paprašykite jo nedidelės paslaugos. Dauguma žmonių iš prigimties yra labai geranoriški, ir vargu ar nesutiks padaryti jums menkos paslaugos, net jeigu jūsų nemėgsta. Kai jie pradeda pildyti prašymą, tai nuteikia juos bendradarbiavimui su jumis ir verčia žvelgti jus kaip į komandos narį. Po to bus galima prašyti ir didesnės paslaugos.

taip pat spausdintų gaminių adresas

Tikimybė, kad jie atsisakys, gerokai sumažės. Jeigu reikia greitai prasibrauti pro minią, neatitraukdami akių žiūrėkite į savo siekiamą tašką. Žmonės, patys to nesuvokdami, žvilgčioja į aplinkinių akis, kad prasiskintų kelią ir nesusidurtų su kitais.

21 žmogus papasakojo apie pamėgtus psichologinius triukus, kurie padeda sutaupyti nemažai laiko

Jeigu žiūrėsite į tašką, kurį norite pasiekti, žmonės nesąmoningai pasitrauks ir jus praleis. Jeigu norite, kad kas nors padėtų jums nunešti nešulį, duokite jį pašnekovui per pokalbį. Dauguma žmonių kalbėdamiesi kreipia dėmesį į pašnekovo žodžius, o ne į veiksmus. Jeigu intensyvaus pašnekesio metu įteiksite pašnekovui paketą, jis paims jį instinktyviai.

triukų variantai užsidirbti pinigų žaidimuose

Po to jums reikės tik paėjėti į reikiamą pusę nesustabdant pokalbio. Net pastebėjęs nešulį, žmogus veikiau padės jums, nei nutrauks pokalbį frazės viduryje.

triukų variantai islamo brokeris

Jeigu norite sužinoti, ar kas nors jus stebi, nusižiovaukite. Jeigu kitas žmogus žiūri į jus, jis iškart atsakys žiovuliu, nesąmoningai kopijuodamas jūsų veiksmus. Reklama 5.

triukų variantai interneto brokeris su demonstracine sąskaita

Jeigu norite paskatinti žmogų priimti konkretų sprendimą, leiskite jam pasirinkti jį iš kelių variantų. Pavyzdžiui, užuot klausę, ar norės vakarienei daržovių garnyro, paklauskite, ką jam patiekti: morkų ar kopūstų.

Iliuzionizmas

Tai suteiks pašnekovui jausmą, kad jis kontroliuoja situaciją ir kad sprendimą priėmė jis. Jeigu norite, kad pašnekovas laikytų jus geru klausytoju, persakykite jam jo žodžius.

Ir tai nėra taip jau blogai, nes jūs puikiausiai galite išpešti sau naudos iš kitų žmonių galvose vyraujančio chaoso. Pasinaudokite psichologinėmis gudrybėmis, kurios jums tikrai padės. Jeigu norite pelnyti kito žmogaus pasitikėjimą, paprašykite jo nedidelės paslaugos.

Tik būkite triukų variantai su šia taktika. Nereikia labai tiksliai pakartoti jo žodžių, kitaip jis nuspręs, kad šaipotės iš jo.

Tavo komentaras

Jeigu jūsų galvoje įstrigo dainelė, triukų variantai ją nuo pradžios iki galo. Pasirodo, išmesti iš galvos dainelę bus sunkiau, triukų variantai protas triukų variantai ją neužbaigta. Reklama 8.

Jeigu norite, kad kas nors sutiktų su jūsų požiūriu, linksėkite galva jį aiškindami. Veikiausiai jūsų klausytojas anksčiau ar vėliau pradės jus kopijuoti.

Magija, fokusai, triukai, iliuzija: Arvydo Stonio magijos parduotuvė

Kadangi jis jau linksėjo jūsų klausydamas, tai bus nusiteikęs jums pritarti. Be to, trumpi linktelėjimai yra požymis žmogaus, kuriuo galima pasitikėti, taip pat patvirtina jūsų tikrumą dėl savo nuomonės.

uždarbis internetu polonix kriptovaliutų keitimo pareigūnas

Dėl tos pačios priežasties venkite sukioti galvą į šalis. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį naujam žmogui, susišildykite delnus prieš spausdami jam ranką.

Jo eksperimentai parodė — sprendimus priimame anksčiau, nei mūsų sąmonė spėja juos apdoroti. Jei įdėmiai su kuo nors kalbate, o pokalbio metu paduodate pašnekovui kokį nors daiktą, gana dažnai žmonės paima tą daiktą.

Šiltos rankos veikia kitą raminamai, o šaltos — verčia pasijusti nejaukiai ir būti atsargiems. Jeigu norite, kad žmonės patikėtų jūsų patarimų vertingumu, pasakykite, kad to jus išmokė motina, tėvas ar močiutė. Žmonės kur kas rimčiau žiūri į patarimus, gautus iš vyresnės kartos, ypač iš pagarbos vertų asmenų.