Tikrinti rašybą programoje "OneNote", "Windows 10" - „Office“ palaikymas

Tikrinimo parinktys. Tikrinti rašybą renkant tekstą

Namai Dokumentai Rašybos tikrinimas.

  • Tikrinti rašybą programoje "OneNote", "Windows 10" - „Office“ palaikymas
  • Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba.

Rašybos tikrinimas naršyklėje Rašybos tikrinimas. Rašybos tikrinimas naršyklėje Bet kurioje šiuolaikinėje naršyklėje interneto programoje yra įmontuota rašybos patikra. Atlikę tik vieną nedidelį nustatymą, galite automatiškai ištaisyti beveik bet kokio teksto, kurį spausdinate internete, klaidas.

  • „Word“ netikrina klaidų. Žodžių rašybos tikrinimas
  • Canon : PIXMA instrukcijos : TS series : Spausdinimo parinkčių keitimas
  • Realios investicinių projektų galimybės, tikras pavyzdys
  • Dvejetainis variantas nuo 50 eurų
  • Rašybos tikrinimas. Rašybos tikrinimas naršyklėje

Visi įvesti žodžiai su rašybos klaidomis bus pabraukti raudona banguota linija. Spustelėjus tokį žodį dešiniuoju pelės mygtuku, pasirodo sąrašas, kuriame bus siūlomos teisingos parinktys. Pasirodys mažas langas, kuriame bus nurodyta kokia nors kalba nuotraukoje - azerbaidžanietis. Tada spustelėkite mygtuką Gerai. Po to pasirinkta kalba bus įtraukta į sąrašą kairėje. Dabar vėl dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite teksto įvesties lauką.

Patvirtinimas įjungtas. Pabandykite įvesti klaidingai parašytą žodį: Tai turėtų būti pabrėžta raudona banguota tikrinimo parinktys. Norėdami tai ištaisyti, dešiniuoju tikrinimo parinktys mygtuku spustelėkite pabrauktą žodį ir pasirinkite tinkamą parinktį jei, žinoma, tikrinimo parinktys bus. Žodis turėtų būti automatiškai pakeistas tinkamu. Tuomet reikia pasirinkti kalbą.

Tai reiškia, kad jis patikrins, ar teisinga rašyba tik angliškais žodžiais. Jei tai netinka mums, tuomet reikia nurodyti kitą kalbą.

Tinklalapių vertimas ir rašybos tikrinimas

Atidaromas naujas skirtukas su kalbos nustatymais. Atsiras nedidelis langas, kuriame bus nurodyta kokia nors kalba. Paspaudžiame ant jo ir pasirenkame tą, kuris reikalingas rašybai patikrinti. Tai viskas! Norėdami patikrinti, pabandykite įvesti klaidos žodį šiame lauke: Tai turėtų būti pabrėžta raudona banguota linija. Norėdami tai išspręsti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite žodį ir pasirinkite tinkamą parinktį.

Puslapio vertimas

Iškart po to jis turėtų būti pakeistas tinkamu. Bus atidarytas naujas skirtukas. Spustelėkite jį. Įkėlus langą, puslapio viduryje pasirodys langas. Tada uždarykite visus papildomus skirtukus ir dar kartą dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite lauką, kad įvestumėte tekstą.

Dabar naršyklė patikrins rašybą ir bandys ištaisyti klaidas. Jei padarysite klaidą rašydami teksto įvesties lauką, jis bus pabrauktas raudona banguota linija.

uždirbti internete 10 dolerių per dieną

Norėdami pataisyti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite žodį ir pasirinkite tinkamą parinktį, jei tokia yra. Jei tikrinimo parinktys žodžiai su klaidomis nustoja pabraukti, tuomet turėtumėte patikrinti, ar naršyklės nustatymuose įgalinta rašybos tikrinimas. Norėdami tai padaryti, atidarykite programos meniu - mygtuką su horizontaliomis juostomis tikrinimo parinktys juostos gale. Jei jo nėra, įdiekite jį ir spustelėkite Gerai. Atsiras nedidelis langas, kuriame bus nurodyta kokia nors kalba nuotraukoje - azerbaidžanietis.

15 Удивительных Функций Телефона, о Которых вы Никогда Не Слышали

Spustelėkite jį ir pasirinkite jums reikalingą. Dabar dar kartą dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite lauką, kad įvestumėte tekstą. Štai ir viskas - patvirtinimas įjungtas! Norėdami pataisyti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite tinkamą parinktį, jei ji yra. Žodis turėtų būti automatiškai pakeistas. Ankstesnėse šios programos versijose jos išvis nėra, tačiau modernesnėse - viskas gerai.

investuojantis bitcoin doleris kaip padaryti savo dvejetainį variantą

Naršyklės centre pasirodys langas. Dabar galite uždaryti langą - įjungta patikra. Pažiūrėkime, ar taip yra.

„Word“ netikrina klaidų. Žodžių rašybos tikrinimas

Įveskite klaidos žodį šiame lauke. Jis turėtų būti pažymėtas raudona banguota linija. Norėdami tai ištaisyti, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite žodį ir, jei įmanoma, pasirinkite tinkamą parinktį. Kiekvienas iš mūsų nenorėtų atrodyti neraštingas kitų akyse.

Tikrinant rašybą nepaisyti žodžių didžiosiomis raidėmis, skaičių arba interneto adresų

Bet atsitinka, kad skubėdami galime įvesti neteisingą ženklą ar raidę, dėl kurios žodis bus klaidingas. Norint nesiųsti klaidos pranešimo, po kurio jis bus gėdingas, patogu naudoti rašybos tikrinimo funkciją, kurios dėka žodis su klaida bus pabrauktas raudona brokeris davė obligacijas su 3 ešelonų svertu. Tai iškart patraukia jūsų dėmesį, todėl jūs galite greitai ištaisyti netinkamai parašytą žodį, net prieš išsiunčiant.

Taigi, turite atlikti kelis paprastus veiksmus. Norėdami pradėti, eikite į bet kokį dialogą tikrinimo parinktys dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite eilutę, į kurią įvedamas pranešimo tekstas. Nebūtina kažko rašyti. Po to visi neteisingai parašyti žodžiai bus pabraukti raudona linija. Be to, ši funkcija galima ir kitomis kalbomis. Įjunkite rašybos tikrinimą Įjungę šią funkciją, kad pradėtumėte veikti, turite atnaujinti puslapį.

Rašybos ir gramatikos tikrinimas programoje „Word“ naudojant ekrano skaitytuvą

Tai galima padaryti naudojant klavišą F5. Kai žodis su klaida yra pabrauktas raudona linija, galite jį dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti ir iš parinkčių pasirinkti tinkamą žodį, kurį norite parašyti. Čia klaidų taisymo metodai gali skirtis priklausomai nuo įrenginio modelio, taip pat nuo pačios klaviatūros spausdinimo programos.

tikrinimo parinktys

Patikrinimas atliekamas tuo metu, kai įvedate tekstą į bet kurį formos lauką. Apskritai, įdiegta kalba patvirtinimas įgalinamas tikrinimo parinktys pasyvus uždarbis bitcoin nustatymus. Tačiau jei dėl tam tikrų priežasčių to neturite, tuomet turite patys įgalinti - tai labai paprasta.

Tada galite pasiekti šį nustatymą atlikdami šiuos veiksmus: Kaip įgalinti anglų kalbos rašybos tikrinimą?

Kaip įdiegti klaidos taisymą programoje Word. Rašybos tikrinimas - klaidų tikrinimas tekste

Tai daroma tiesiog pridedant kalbą ir įgalinant jos rašybą. Tačiau tokių pakeitimo žodžių variantų išvis nėra arba jie gali būti netinkami. Norėdami išplėsti šį patarimų sąrašą, turite įjungti jų paiešką. Tai reiškia, kad jei padarysite klaidą spausdindami tekstą, programa tai nustatys ir padės ją ištaisyti. Ne visi vartotojai žino apie šią funkciją, nes daugeliui iš pradžių ji yra išjungta. Ištaisykite spausdinimo klaidas Jei rašybos tikrinimas jau įgalintas opcionų vertinimas pagal pavyzdį sukonfigūruotas jūsų interneto programoje, kiekvienas neteisingai atspausdintas žodis bus pabrauktas raudona banguota linija.

Rašybos tikrinimas. Rašybos tikrinimas naršyklėje

Tai taikoma visur, kur galite atspausdinti pranešimą: socialiniuose tinkluose, pašte, forumuose ir kitose vietose. Kaip tai veikia. Paprastai, praėjus kelioms sekundėms po rašymo jei aš ir toliau rašaunaršyklė jį aptinka ir pabraukia visą žodį raudona banguota linija. Kaip ištaisyti klaidą. Jei žodis pažymėtas tokia linija, užveskite pelės žymeklį ant jo ir spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku.

Teisingai parašyti žodžiai dažniausiai yra rodomo sąrašo viršuje. Jei kuris iš jų tinka, spustelėkite jį. Kaip įjungti rašybos tikrinimą Norėdami įjungti patikrinimą, turite čia tikrinimo parinktys žodį tikrinimo parinktys žinoma klaida pavyzdžiui, striukė ir paspausti tarpo klavišą: Jei jis pabrauktas raudona banguota linija, tai reikš, kad tikrinimas įjungtas.

Pabandykite ištaisyti klaidą, kaip aš parodžiau anksčiau. Ir jei žodis nėra pažymėtas, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite teksto lauką - ten, kur žodis buvo atspausdintas. Sąraše nurodykite elementą, skirtą rašybos parametrams. Paprastai pasirodo papildomas meniu, iš kurio reikia pasirinkti kalbą.

tikrinimo parinktys prekyba terakotos grupe

Nurodykite norimą - ir patikrinimas įjungtas. Klaidų tikrinimo ypatybės Be žodžių, kur tikrai padaryta klaida, programa pažymi ir tuos, kurių ji tiesiog nežino. Todėl taip pat bus akcentuojamos pavardės, konkretūs terminai ir šnekamoji kalba. Į užrašą. Galite patikrinti ir ištaisyti klaidas ne tik rašydami rusiškus žodžius, bet ir kai kuriuos kitus anglų, vokiečių, prancūzų ir kt. Norėdami tai padaryti, įgalinkite atitinkamos kalbos patikrinimą.

Automatinis taisymas

Ši patikra veikia tik rašybai, be skyrybos ženklų. Net jei žmogus yra puikiai raštingas, jis vis tiek nėra apsaugotas nuo juokingų apibūdinimų.

prekyba yra oficialus darbas pajamos internete be atsiėmimo mokesčių

Verslo korespondencijoje geriau to neleisti. Namai ir gyvenimas. Psichologija Technika.