Kačių elgsenos ekspertė pataria: kaip elgtis, jei katė vengia svečių - DELFI Letena

Galimybės katė, Jei jūsų katė niekada neišeina į lauką, privalote tai perskaityti

Vakarai po darbo su dešimtimis katinų – vienintelės Kaune tik katėms skirtos prieglaudos kasdienybė

Vakarai po darbo su dešimtimis katinų — vienintelės Kaune tik katėms skirtos prieglaudos kasdienybė Justė Vyšniauskaitė Įžengus pro vienintelės tokios Kaune, išskirtinai katinams skirtos, prieglaudos duris, pasitinka kelios dešimtys viltingų akių porų.

Tai žmonės, kurie savo asmeninį laiką ir energiją skiria katinėlių gelbėjimui bei priežiūrai.

ĮdomybėsKatėsPatarimaiPriežiūraSveikata gyvūnų priežiūragyvunu sveikataįdomybėskačių veislėskatėkates gydopatarimaisveikata Tavogyvunas.

Daiva: Taikos prospekte tuomet buvo didžiulė laukinių kačių populiacija — ją pamačiusi supratau, kad reikia kažką daryti. Tada mes su Laimute, kuri irgi įžvelgė ir norėjo spręsti šią problemą, susipažinome gyvūnų globos puslapyje.

Kodėl verta apsvarstyti galimybę pasiimti katę iš gyvūnų prieglaudos?

Laima: Tarp šių uždirbti btcon žaidžiant katinėlių galimybės katė sergančių ir jauniklių, kuriems priežiūra ir gydymas buvo būtini. Ši mudviejų pastebėta problema paskatino pradėti veiklą.

Prisijungus dar vienai galimybės katė prieglaudos įkūrėjų — Ilonai, viskas išsirutuliojo į katinukų gelbėjimui, globai ir priežiūrai skirtą iniciatyvą. Pradžia buvo išties sunki, viską darėme iš savo asmeninių lėšų: mokėjome už katinų gydymą, sterilizaciją, maistą, kiek vėliau, pastebėję mūsų veiklą, gyvūnų mylėtojai pradėjo aukoti pinigus. Kai prieglaudos savanorių gretos pasipildė dar keliais žmonėmis, nusprendėme kurti organizaciją, kad veikla vyktų sklandžiau ir efektyviau.

padengtas ir neuždengtas pasirinkimas

Kai gyvūnas kankinasi, kartais vienintelis humaniškas žingsnis yra padėti jam neskausmingai, oriai išeiti. Laima: Viskas keitėsi labai iš lėto — po truputį didėjo veiklos apimtys.

Susiję straipsniai

Šiandien galime priimti daug daugiau katinukų nei veiklos pradžioje. Taip pat anksčiau globotiniai atkeliaudavo iš artimos, mums pažįstamos aplinkos, esančios šalia mūsų darboviečių ar gyvenamųjų vietų. Po truputį tinklas išsiplėtė visame Kaune, galimybės katė šiandien į mus pagalbos kreipiasi ir žmonės iš Kauno rajonų ar net tolimesnių gyvenviečių.

Nuo prieglaudos įkūrimo iki dabar jau esame suradę namus daugiau nei katinėlių. Laima: Aktyviai savanoriaujančių dabar yra penkiolika, bet dar tiek pat prieglaudoje apsilanko retkarčiais, pagal savo galimybes. Žmonės randa skirtingų būdų prisidėti prie mūsų veiklos: kas gamina guoliukus, kas taiso draskykles, kas atneša laikraščių, kas fotografuoja ir rūpinasi informacijos sklaida, rašo straipsnius ar platina skelbimus.

Priimame visas savanoriavimo formas. Kas žmones paskatina skirti asmeninį laiką prieglaudos priežiūrai? Daiva: Dažniausiai savanoriai mus suranda internete.

11 dalykų, kurių niekada nedarykite savo katėms!

Kartais žmogus tiesiogiai susiduria su problema ir ją spręsdamas įsijungia į mūsų galimybės katė. Taip pat būna, kai iš šios prieglaudos gyvūnų mylėtojas pasiima katinuką ir vėliau grįžta čia savanoriauti.

dovanos variantas tendencijų linija, kaip kurti

Laima: Skirti savo laiką ir energiją šiai veiklai paskatina paprasčiausias žmogiškumas. Tiesiog, kai eidamas gatve pamatai sergantį, sužeistą gyvūną, negali ramiai praeiti, ignoruodamas problemą. Tikiu, kad žmonės iš esmės visada nori padaryti ką nors gero ir nesavanaudiško, o darbas prieglaudoje yra būtent toks.

galimybės katė

Manau, pasirūpinti bejėgiu gyvūnu yra kiekvieno pareiga. Daiva: Ypač naudingas išsilavinimas medicinos srityje, nes dažnai katinams reikalingas gydymas: mes leidžiame galimybės katė vaistus, plauname žaizdas, į akis lašiname lašus.

Laima: Žinoma, ypač svarbu mylėti gyvūnus, tačiau ta meilė turi būti protinga ir atsakinga. Kai galimybės katė href="http://fotomodels.lt/btina-hiper-prekyba.php">būtina hiper prekyba visiškai nebeįmanoma padėti, reikia vadovautis protu, o ne emocijomis.

Mano augintinis Kačių auklėjimas ir dresūra: kaip namuose turėti paklusnų ir mielą augintinį? Bet, deja, realybė gerokai kitokia ir mūsų svajonės apie mielą ir švelnų kačiuką akimirksniu subliūkšta.

Galimybės katė kurios iš jų yra pratusios ir moka išgyventi lauke, žmonės jas pašeria, rūpinasi. Šios katės nenorėtų atsidurti tarp keturių sienų, tačiau mažyliai lauke išgyventi nesugeba. Daiva: Turime taisyklę — negalima kankinti gyvūno. Gyvūnų globėjai ir prieglaudos savanoriai turi suprasti ir gebėti priimti šį sprendimą. Iš esmės pasisakome už kokybišką gyvūnų priežiūrą, kad gelbėjimas nevyktų vien dėl gelbėjimo, o išties būtų naudingas.

Continue Reading

Kaip keturkojams sekasi sugyventi tarpusavyje? Ar pasitaiko linksmų kuriozų?

Gerai, jei įsigytas televizorius yra didelis.

Laima: Prieglaudoje katinai erdvę dalinasi draugiškai, tačiau, žinoma, visko pasitaiko. Pagal savo charakterį, amžių ir sveikatos būklę katinėliai yra suskirstyti į kelis kambarius.

O krėsti išdaigas mėgsta visi. Man atmintyje labiausiai įsirėžė, kai viena katytė pradraskė ant lango pritvirtintą tinklelį ir jau kitą dieną išvažiavo į namus — turbūt labai skubėjo pas naujuosius šeimininkus.

kaip užsidirbti pinigų geriausioms verslo idėjoms kriptovaliutos darbo apžvalgos

Prie prieglaudos gyvena maždaug penkiolikos metų katė vardu Limarija. Vis dėlto gyventi viduje jai nepatiko, todėl greitai rado būdų pabėgti į lauką. Tačiau toli niekada nesitraukia, tebėra prieglaudos dalimi, tik gyvena po atviru dangumi. Žmonės visada tikisi, kad jaunus kačiukus pavyks išsiauklėti, tačiau yra tokių kačių, kurios pačios nusprendžia, kaip elgtis galimybės katė gyventi joms geriau, — galimybės katė ir mūsų Limarija. Laima: Naktį katinai miega, o ryte į prieglaudą ateina merginos, kurios gyvūnus pamaitina, pakeičia vandenį, išvalo kraiką, guoliukus.

uždirbti internetu os kaip užsidirbti pinigų internete 10 tūkst

Ryte katinėlius lanko tie savanoriai, kurie dirba vakarinėse pamainose, slenkančiu grafiku, studentai arba pensininkai. Dieną katinėliai vėl gyvena savarankiškai, o vakare ateina kiti savanoriai po savo dienos darbų.