TOP 5 itališki patiekalai: ką reikia paragauti Romoje?

Galimybė romoje,

Atskridę į oro uostą jūsų lauks pervežimas į viešbutį.

kaip uždirbote pinigų per 90

Pakeliui gidas papasakos apie šį nuostabų miestą. Roma visais laikais buvo turistų geidžiamiausių miestų sąrašo viršūnėje. Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija.

Šiuo metu aktyviai ieškome buhalterinės apskaitos specialistų laisvai kalbančių italų ir anglų kalbomis.

Vakare laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. Galimybė romoje pradėsime kelione autobusu po Romos senamiestį bus galimybė klausytis įrašyto pasakojimo apie Roma rusų kalba.

kaip galiu užsidirbti pinigų paspaudimais internete

Turėsite galimybę išvysti didžiausią ir seniausią antikinį pastatą pasaulyje — Koliziejų, Romos forumo griuvėsius ir vieną iš septynių kalvų — Kapitolijaus kalvą. Čia stovėjo trys svarbiausios miesto šventyklos, skirtos Romos globėjui dievui Jupiteriui, išminties ir karo deivei Minervai bei deivei sergėtojai Junonai.

Rašyk mums Makalius. Kokiomis papildomomis paslaugomis, be įprastinių nuolaidų lankytiniems objektams, galės pasinaudoti Romos paso turėtojai?

O Kapitolijų, Senosios Romos citadelę, perprojektavo tas pats genialusis auksarankis Mikelandželas! Taip pat apsilankysite žymiosiose Venecijos ir Navonos aikštėse. Vėliau turėsite galimybę pasidaryti karikatūrą, nutapytą žinomų menininkų.

Susipažinkite su Romos šeima.

Vakare laisvas laikas, nakvynė viešbutyje. Laisvas laikas, su galimybe eiti apsipirkti su rusakalbiu gidu.

ekonominių terminų nepastovumas clentbank dvejetainių opcionų apžvalgos

Pervežimas į teatro restoraną paskutinei vakarienei bei koncertui. Po vakarienės grįšime į viešbutį.

O gal svajojate dar kartą apsilankyti amžinajame mieste? Jūsų rankose puiki galimybė — pavasarį pradėkite Romoje ir trumpam pabėkite nuo kasdienybės rūpesčių!

Vakare galėsite pasimėgauti naktine Roma.